Щоб зробити лікування зубів максимально комфортним та безболісним в клініці «Джулія» поряд із стоматологічними процедурами лікарі-анестезіологи використовують«звеселяючий газ» (закис азоту).
Закис азоту– це оксид найрозповсюдженішого інертного газу на планеті -азоту. Ця речовина має злегка солодкуватий запах та приємний смак. Як правило для анестезії та заспокоєння (так званої седації) застосовують суміш закису азоту та кисню. Виходячи з історії зауважимо, що у стоматології цей метод використовується з 1948 року. До того ж в США та країнах Европейского союзу у наш час «звеселяючий газ» в дитячій стоматології використовуєтьсяу 85% випадків.
Лікування дитячих зубів під седацією проходить легко швидко та безболісно. Перед прийомом лікар – анестезіолог пропонує дитині на вибір маску, через яку таз може дихати «звеселяючим газом». Звертаємо Вашу увагу на те, що у дитячій стоматології застосовуються ароматизовані маски (лимонні, полуничні, апельсинові тощо). Існують також маски різноманітних кольорів із зображеннями тварин та іграшок. Це все робиться для того щоб запобігти так званому стоматологічному негативізму й провести лікування у більш комфортних і приємних для дитини умовах. Тож відвідування стоматолога запам'ятається Вашій дитині як позитивна та радісна подія.Після процедури газ повністю виводиться з організму через декількахвилинз видихом. Також на практиціне відзначається жодних негативних наслідків та звикання.
Відгуки батьків свідчать, про те що лікування з «звеселяючим газом»дуже допомагає при помірному страху у дитини та дозволяє сформувати стереотип нестрашного лікування.
Протипоказанням для використання закису азоту являються:
- занадто ранній вік дитини, коли вона ще не готова до активної співпраці з лікарем(вік до трьох років);
- деякі психологічні захворювання та інтелектуальні порушення, які перешкоджають домовитися з дитиною;
- порушене носове дихання (ГРВІ, нежить), патологічні стани, коли дитина дихає ротом і не може користуватися носовою маскою;
- переповнений шлунок, так як під час процедури можливе виникнення нудоти і блювання (останній прийом їжі має бути не менш ніж за 4 годити до лікування зубів під седацією).