При відсутності навіть одного зуба у людини з'являється психологічний і фізичний дискомфорт. У таких ситуаціях обов'язково потрібно звертатися до лікаря стоматолога. У сучасній стоматологічній клініці Джулія в Черкасах працюють досвідчені стоматологи, які можуть запропонувати різні методи виправлення зубних дефектів, а точніше при відсутності в ряді зуба або декількох. Одним з найбільш популярних способів по відновленню цілісності зубного ряду є застосування адгезивного мосту. У цього способу є і інші назви. Серед них ретейнер Рочетта і адгезійний мостовидний протез.

Адгезивний міст

Адгезивний протез істотно відрізняється від інших методів незнімного протезування тим, що цей метод куди більш малоінвазивний. Тобто, під час установки адгезивної конструкції немає необхідності в глибокому препаруванні опорних елементів зубного ряду. Стандартні зубні мости складаються з однієї цільної коронки або декількох, які заміщають втрачені зуби, і з обох сторін від цільних коронок розміщуються порожні всередині коронки, що одягаються на сегменти зубного ряду, що знаходяться поруч з порожніми лунками. Для закріплення протеза на опорних зубах необхідно їх обточити і часто депульпувати.

А ось адгезивні мости дають можливість зберегти опорні зуби. Вони забезпечені невеликими кріпленнями і особливим способом приклеюються до підготовлених опорних сегментів. Потрібна підготовка зубних тканин, але вона мінімальна. Адгезивна конструкція закріплюється елементами так, щоб їх не було видно ні під час посмішки, ні під час розмов. Протез міцно закріплюється на своєму місці.

Показання для установки адгезивного мосту

Адгезивний протез може використовуватися для заміщення зубів майже в будь-якій ситуації крім тоді, коли потрібно замінити найбільш жувальні зуби, а точніше шостий і сьомий. Адже на цю частину щелепи лягає максимальне жувальне навантаження. Також адгезивний мостовидний протез не застосовується при відсутності трьох і більше зубів підряд. Найбільш часто адгезивний міст встановлюється на передні зуби (ікла і різці). Також конструкція, але набагато рідше, використовується для заміни премолярів. В такому випадку сусідні зуби повинні бути здоровими і міцними.

Протези адгезивного типу встановлюються за 1 прийом до стоматолога. З цієї причини часто такий метод застосовується у випадках, коли клієнт потребує термінового відновлення втраченого зуба і йому не підходить швидкісна імплантація. Ще адгезивне протезування затребуване при двоетапній імплантації або в рамках іншої процедури із заміщення зубів, коли пацієнту потрібно довго чекати готову постійну конструкцію. У таких випадках протез є просто тимчасової конструкцією.

За рахунок того, що адгезивний міст являє собою малоінвазивний метод, то протипоказань до нього мало. Тому адгезивні мостоподібні протези встановлюють тим людям, у яких є протипоказання до інших способів протезування.

Протипоказано встановлювати протези адгезивного типу людям у віці, при ослаблених зубах і при проблемах з підвищеним стиранням зубної емалі. Також протипоказанням можуть бути особливості і аномалії прикусу, адже не дозволять якісно зафіксувати протез.

Якщо у Вас відсутній зуб і Ви задумалися про встановлення адгезивного мосту і шукаєте у кого докладно проконсультуватися або ж провести цю процедуру якісно і надійно, тоді звертайтеся в стоматологічну клініку Джулія. Нами надається стоматологічна допомога найвищого європейського стандарту. Після процедури по установці адгезивного протеза буде видана гарантія.