Відбілювання зубів

Наша посмішка є візитною карткою як в особистому спілкуванні, так і при побудові ділових відносин. Здоров’я порожнини рота відбивається на стані зубів, на нього ж впливає і спосіб життя їх власника, раціон харчування. Так  захоплення солодощами, куріння і зловживання чаєм або кавою неодмінно відіб’ється на кольорі ваших зубів. Прийнято вважати, що красива посмішка – це білосніжна посмішка. Тому все більше і більше людей прагне наблизитися до ідеальної  “голлівудської” усмішки за допомогою відбілювання зубів. Професійне відбілювання зубів набагато переважніше домашніх процедур, коли необхідно в максимально короткі терміни освітлити зуби на кілька тонів. Результат буде тривалішим, ніж після відбілювання підручними, “домашніми” засобами.

 

Показники до відбілювання зубів

Суто медичних показань до відбілювання зубів не існує, але останнім часом все більших обертів набирає естетична стоматологія, фахівці в якій рекомендують відбілювати зуби в наступних випадках:

 

- вікові зміни кольору емалі (стоншення і пожовтіння емалі характерно для вікових змін зубів);

- зміни кольору зуба (або зубів) після травми або хвороби (як результат кальцифікації камери пульпи або розпаду некротизованої пульпи);

- початкова стадія гіпоплазії зубної емалі;

- яскраво виражена пігментація зовнішніх шарів зубної емалі;

- плямистий і штриховий флюороз (виникає при надлишку фтору в організмі);

- значна зміна кольору зубів в результаті прийому антибіотиків (тетрациклінові зуби);

- зміна кольору зубів в результаті шкідливих звичок.


У нашій клініці є два способи відбілювання зубів - Система Opalescence (Опалесценс) та система «Magic smile».

 

Opalescence (Опалесценс)
Відбілювання зубів системою Opalescence:  хімічне освітлення яке не потребує застосування каталізатора, оскільки активні речовини вивільняються після реакції між компонентами гелю. Це висококонцентрований гель з 35% вмістом пероксиду водню і містить потужну відбілюючу формулу з каротином, що дозволяє досягти позитивних результатів практично моментально. У складі гелю є нітрат калію і фторид натрію, які знижують гіперчутливість і захищають емаль.
Густа формула гелю, забезпечує комфортне та зручне застосування (гель не стікає з поверхні зуба).
Протягом одного відвідування лікаря можна наносити гель два-три рази, або ж  повторити процедуру через кілька днів. В результаті одноразової процедури - емаль стає світлішою на 1-2 тони. Іноді після процедури може виникнути підвищена чутливість зубів. Тому відразу після відбілювання за бажанням і самопочуттям пацієнта зуби покривають спеціальним лаком, який, завдяки підвищеному вмісту фтору і кальцію, позбавляє їх від надмірної чутливості. У кожної методики є свої критики і шанувальники, однак факт залишається фактом: Opalescence - одна з найбільш затребуваних технологій.
Використовується для експрес - відбілювання зубного ряду або одного зуба. Якщо ви хочете, щоб ваші зуби після відбілювання довгий час сяяли своєю білизною, обов'язково потрібно дотримуватися рекомендацій після процедури відбілювання, які Ви можете знайти в розділі «Рекомендації».

 «Magic smile»

Відбілювання зубів системою «Magic smile» - фотовибілювання. Дана методика відбілювання зубів користується величезною популярністю по всьому світу, так як має ряд істотних переваг: відбілюючий гель не містить перекису водню, активний компонент пероксид карбамід, саме він забезпечує м'яке і безпечне відбілювання. Система фільтрації вбудована в лампу забезпечує захист від ультрафіолетових променів і високих температур. Зуби відбілюються холодним блакитним світлом, температура якого не перевищує температуру тіла людини.
Навіть дуже зайнята людина знайде час для візиту до лікаря. Адже відразу після проведення процедури буде явний результат відбілювання зубів від 2х до 8 тонів! Відбілювання зубів системою  «Magic smile» дає можливість домогтися бажаного результату навіть на чутливих зубах. Прості правила гігієни допоможуть зберегти ефект процедури на термін тривалістю більше 1 року. Якщо ви хочете, щоб ваші зуби після відбілювання довгий час сяяли своєю білизною, обов'язково потрібно дотримуватися рекомендацій після процедури відбілювання, які Ви можете знайти в розділі «Рекомендації».

 

Як правильно підготуватися до відбілювання:

Щоб після процедури Ваші зуби якомога довше залишалися білими, варто відповідально підготуватися до відбілювання.

 

- Пролікувати карієс. Варто відзначити, що штучні матеріали не піддаються відбілюванню, тому колір пломби залишиться колишнім. Якщо Ви планували протезування або заміну пломби, краще провести їх через пару тижнів після відбілювання.


- Видаліть твердий зубний наліт. Відсутність каменю на зубах так само необхідно. Він не дозволить відбілити зуби біля ясен, і зуби вийдуть смугастими - верхня частина біла, а близько ясен ...

- Переконайтеся  що, м'які тканини (ясна) здорові.

 

Незважаючи на те, що відбілювання зубів є косметичною процедурою і робиться виключно за бажанням, вона має протипоказання:


- Юний вік (лікарі не виконують процедуру на тонкій емалі підлітків до 18 років).

- Запальні процеси на слизовій оболонці порожнини рота і яснах.

- Наявність брекетів і інших ортодонтичних конструкцій.

- Вагітність і період лактації.

- Алергія на перекис водню або карбаміду.

- Стираемість емалі і патологічні форми бруксизма.