Ортодонт - це слово ми чуємо набагато рідше, ніж стоматолог. І помітивши проблеми із зубним рядом або в порожнині рота, ми вирушаємо саме до стоматолога, не підозрюючи, що в половині випадків нам потрібен саме лікар-ортодонт.

Чим займається стоматолог-ортодонт?

Потрібно відразу розмежувати поняття звичайний стоматолог і ортодонт. Стоматолог усуває такі проблеми, як карієс, зубний наліт, ставить пломби і коронки. Ортодонт працює з широким рядом проблем в порожнині рота, він допоможе зробити зубний ряд ідеально правильним, виправить прикус або інші видимі дефекти зубів.

Лікар-ортодонт може знадобитися як дорослому, так і дитині. Тому в нашій клініці є фахівці різних напрямків, які працюють з зовсім маленькими дітьми, підлітками та дорослими. Сучасна стоматологія Джулія пропонує багато ефективних методик, з якими працюють наші фахівці. Тому ви можете бути впевнені в позитивному результаті.

Консультація ортодонта

Помітивши якісь порушення зубного ряду або в порожнині рота, не витрачайте час даремно на роздуми, а вирушайте в стоматологічний центр Джулія і зробіть діагностику. Це дозволить виявити проблему на самому початку її розвитку і швидко усунути. Дуже важливо вчасно звернутися до ортодонта. Чому? Тому що неправильний прикус або дефекти зубного ряду потрібно виправляти максимально швидко, поки вони не переросли в більш складні форми. Особливо це важливо для підлітків, які не хочуть все життя мучитися з нерівним прикусом або соромитися зайвий раз посміхнутися.

Ортодонт в Черкасах пропонує такі послуги:
• Виправлення прикусу.
• Корекція зубного ряду за допомогою брекет систем.
• Зубні протези в Черкасах.
• Робота з іншими дефектами жувально-мовного апарату у дітей та підлітків, а також дорослих.

Хоча таке поняття як стоматологія нам зустрічається набагато частіше, ніж ортодонтія, на практиці багато проблем із зубним рядом пацієнта просто неможливо вирішити без ортодонтичної підготовки. Тому можна сказати, що саме цей напрямок є базовим для дантиста. Кожна поважаюча себе клініка ортодонта запрошує з числа фахівців високого рівня.

Прийом ортодонта для дітей і дорослих

Якщо вам потрібен ортодонт, поліклініка може бути не найкращим вибором. В основному там працюють фахівці загального спрямування, які не завжди зможуть виправити складні дефекти жувально-мовного апарату. Тому рекомендуємо звертатися до вузько спрямованого ортодонта, який має великий практичний досвід. Цей момент дуже важливий, якщо вам потрібно виправити прикус у дитини або вирішити інші патології в порожнині рота.

Дитячий ортодонт в Черкасах
Кваліфікований ортодонт зазвичай веде прийом дітей і дорослих. У кожної групи пацієнтів свої особливості. Розглянемо кожну з них:
• Дитячий ортодонт. Проблеми зазвичай з'являються в ранньому віці. Тому і позбавлятися від них потрібно відразу ж, а не чекати, поки вони перейдуть в запущений стан. Дитячий ортодонт допоможе вирівняти неправильно сформульований зубний ряд, виправить прикус і інші патології, які можуть зустрічатися у дітей в процесі росту і формування щелепи. Головне завдання дитячого ортодонта - це правильний підбір брекет системи і розрахунок потрібної кількості часу для корекції.
• Ортодонт Черкаси для дорослих допомагає вирішити проблеми, які виникли в результаті вікових змін в організмі, втрати зубів або пародонту. Важливо знати, що ортодонт не працює з травмами і пошкодженнями щелепи, а тільки виправляє ті патології, які відбуваються природним шляхом.

Особливо від ускладнень у розвитку щелепи страждають діти, тому що ці патології можуть бути генетично придбаними. Важливо швидко відреагувати і звернутися до лікаря в найкоротші терміни. В інтернеті за запитом: дитячий ортодонт відгуки ви зможете знайти позитивні коментарі про наших фахівців.