-  Пам'ятка батькам перед відвідуванням стоматолога з дитиною

- Лікування зубів без препарування (без бормашини)

- Дитячий психолог

- Ми знаємо все про зубки дітей

- Фторування

УВАГА БАТЬКІВ!

Для дітей дошкільного та молодшого шкільного віку ми рекомендуємо мати з собою змінне взуття! Надягання бахіл для дитини, яка відвідує стоматолога (особливо вперше), може завдати додатковий психологічний дискомфорт. Використання свого домашнього звичного взуття, а також адаптація до обстановки в нашій ігровій кімнаті, створить сприятливий позитивний настрій дитини перед лікуванням або оглядом. Всі відповіді на питання які у Вас залишились Ви можете дізнатися по телефону або по електронній пошті.

 

Дитяча стоматологія «Джулія» в Черкасах - це окремий дитячий кабінет, де веде прийом лікар-стоматолог дитячого прийому, дитяча ігрова кімната і дитячий психолог, який при необхідності підготує Вашу дитину до прийому.


Потреба в послугах стоматолога виникає у людини з моменту прорізування першого зуба, тобто з дитинства. Як це не парадоксально, але вже в цьому віці дитину підстерігає невгамовний карієс. Саме він лідирує в списку традиційних недуг у дітей. Як правило, батьки не звертають особливої ​​уваги на стан молочних зубів своїх діток: - «Все одно випадуть». Ця необачність тягне за собою ранню їх втрату, що сприяє зсуву постійних зубів і аномалії розвитку щелепи. До того ж хворі молочні зуби - це хронічна інфекція яка залучає в каріозний процес зачатки постійних зубів. Серед всіх лікарів, відвідування яких є обов'язковим для дітей, лікар-стоматолог користується найменшою популярністю. Така поширена проблема легко вирішується в стоматологічному центрі «ДЖУЛІЯ»


Однією з головних завдань дитячого стоматолога є психологічна підготовка дитини до лікування. Кваліфіковані фахівці нашої клініки встановлюють контакт з маленькими пацієнтами виходячи з їх вікових і психологічних особливостей.


У штаті нашої клініки є професійний психолог з багаторічним досвідом, який у разі потреби в ігровій формі підготує Вашу дитину до прийому лікаря. Для комфорту наших найменших пацієнтів  ми організували сучасну лікувальну базу, де обладнання спеціально розроблено таким чином, щоб психіка дитини не отримувала стресів. Дитячі фахівці - хороші психологи, які володіють навичками встановлення контакту з дитиною, які вміють через гру, заспокійливу бесіду розташувати пацієнта до добровільного огляду і лікування.

 

Так само ми пропонуємо лікування зубів без препарування (без бормашини), варто зауважити, що це унікальна послуга для міста Черкаси.


З окремою увагою ми поставилися до дизайну нашого кабінету, під час проведення лікувальних процедур малюки зможуть насолодитися переглядом улюблених мультфільмів, а після відвідування лікаря отримають приємний подарунок. Привітний колектив дитячої стоматології нашої клініки зробить похід до лікаря захоплюючим і цікавим, як для дітей, так і їхніх батьків. Дитина отримає  кваліфіковану допомогу, а після консультації з фахівцем буде із задоволенням доглядати за своїми зубами.

Регулярно в нашій клініці проводиться безкоштовний «УРОК ГІГІЄНИ» на якому лікар в ігровій формі розповість Вашому малюкові, як правильно виконувати обов'язкові гігієнічні процедури і дасть детальну консультацію батькам.  З турботою про маленьких пацієнтів нашої клініки, ми проводимо БЕЗКОШТОВНІ консультації батьків на теми:
- правильного і своєчасного використання зубних щіток і зубних ниток;- складаємо графік рекомендованого профілактичного відвідування;- пояснюємо наскільки може бути небезпечний карієс на молочних зубах; - стежимо за своєчасним видаленням молочних зубів.
Отже, ми чекаємо Вас з вашим малюком з моменту появи першого зуба! Раз на півроку такі візити забезпечать вашій дитині кваліфіковану гігієну порожнини рота.  Познайомте Вашого малюка зі світом дитячої стоматології в нашому стоматологічному центрі «Джулія»  Ми знаємо все про зубки дітей і зможемо вилікувати будь-яку проблему, пов'язану з дитячими зубами!