Здорова і красива посмішка - справжня окраса для будь якої людини. Стоматологічна клініка Джулія пропонує нове рішення для поліпшення естетики - вініри.Вініри - це пластинки (накладки) товщиною 0,3-0,5 мм, які встановлюються з зовнішньої (вестибулярної) поверхні зубів, коригуючи їх форму і колір. Мабуть, це найдієвіший спосіб створення воістину «голлівудської» посмішки. Стоматологічна клініка Джулія обладнана всім необхідним обладнанням, а також матеріалами для установки вінірів. У нашій стоматології працюють справжні висококваліфіковані професіонали, які пройшли спеціальне навчання і мають великий досвід в цій сфері. Лікарі регулярно підвищують кваліфікацію на різноманітних курсах, і так само постійно освоюють нові методики і технології.

Основні показання до встановлення вінірів:- зміна кольору зубів в результаті лікування каналів, прийому тетрацикліну і флюорозу.- Дефекти форми та розташування зубів.- Широкі міжзубні проміжки.- Проблема ясенної посмішки (вирішується в комплексі з пластикою ясен).- Потемніння емалі, яке не піддається відбілюванню- Тріщини,  відколи, нерівності емалі зубів- У разі демінералізації емалі після застосування брекетів- При стертості зубної емалі - Якщо відбілювання не допомагає, а носити коронки або брекети не хочеться, встановлення вінірів допоможе домогтися гарної посмішки.   Вініри - це доступний і швидкий спосіб наблизити свою посмішку до ідеалу!


Можливі протипоказання:

 - бруксизм (скрегіт зубами);

- надмірна стираємість емалі;

- хобі, пов'язані з підвищеним ризиком травматизму щелепи (бокс та інше);

 - неправильний прикус

- Перешкодою може стати і відсутність жувальних зубів, так як тоді навантаження буде йти на зуби передні і це призведе до пошкодження вінірів.

 Але все це обговорюється в кожному конкретному випадку. Отримати правильну консультацію можна в стоматології ДЖУЛІЯ - клініці імплантології та естетичної стоматології.


Скільки тримаються вініри на зубах? Як продовжити термін їх служби? Як доглядати за винирами? Ви можете дізнатися в нашому розділі «Рекомендації».