Щоб зробити лікування зубів максимально комфортним та безболісним в клініці «Джулія» поряді з стоматологічними процедурами лікарі-анестезіологи використовують«звеселяючий газ» (закис азоту).

Закис азоту– це оксид найрозповсюдженішого інертного газу на планеті -азоту. Цяречовина маєзлегка солодкуватий запах та приємний смак. Як правило для анестезії та заспокоєння (так званої седації) застосовують суміш закису азоту та кисню. Виходячи з історії зауважимо, що устоматологіїцей метод використовується з 1948 року. До того жв США та країнах Европейского союзу у наш час «звеселяючий газ» в дитячій стоматології використовуєтьсяу 85% випадків.

Лікування дитячих зубів під седацією проходить легко швидко та безболісно. Перед прийомом лікар – анестезіолог пропонує дитиніна вибірмаску, через яку тазможе дихати «звеселяючим газом». Звертаємо Вашу увагу на те, що у дитячій стоматології застосовуються ароматизовані маски (лимонні, полуничні, апельсинові тощо). Існують також маски різноманітнихкольорівіз зображеннями тварин та іграшок. Це все робиться для тогощобзапобігти так званому стоматологічному негативізму й провести лікуванняу більш комфортних і приємних для дитини умовах. Тож відвідування стоматологазапам'ятаєтьсяВашій дитиніякпозитивна тарадісна подія.Після процедури газ повністю виводиться з організму через декількахвилинз видихом. Також на практиціне відзначається жодних негативних наслідків тазвикання.

Відгуки батьківсвідчать, про те що лікування з «звеселяючим газом»дуже допомагає при помірному страху у дитини та дозволяє сформувати стереотип нестрашного лікування.

Протипоказанням длявикористання закису азотуявляються:

  • занадторанній вік дитини, коливонаще не готова доактивної співпраціз лікарем(вікдо трьох років);
  • деякіпсихологічнізахворювання та інтелектуальніпорушення, які перешкоджаютьдомовитисяз дитиною;
  • порушененосоведихання (ГРВІ, нежить), патологічністани, коли дитинадихає ротом і не може користуватисяносовою маскою;
  • переповненийшлунок, так як під час процедури можливе виникнення нудоти і блювання (останній прийом їжі має бути не менш ніж за 4 годити до лікування зубів під седацією).