Лікар - стоматолог дитячого прийому

У 2016 році закінчив вищий державний навчальний  заклад «Українська медична стоматологічна академія» у м. Полтава. 

Стоматолог-терапевт дитячого прийому та дорослого прийому

Закінчила Українську медичну стоматологічну академію (м.Полтава) в 2016 році. Інтернатуру пройшла в цьому ж навчальному закладі. 

Лікар-стоматолог першої кваліфікаційної категорії.

Закінчив Донецький Державний Медичний Інститут ім. Горького в 1987 році. Ординатуру пройшов при Львівському Медичному Інституті ім. Д. Галицького.

Лікар-стоматолог дитячого прийому

У 2012 році закінчила Українську медичну стоматологічну академію (м.Полтава) та здобула кваліфікацію лікаря-стоматолога. Ординатуру пройшла в 2012-2014 роках у цьому ж навчальномузакладі. Це найбільший провідний сучасний стоматологічний закладУкраїни.

Лікар-стоматолог дитячого прийому

Вважає, що професіоналізм дитячого лікаря полягає не тільки в його ґрунтовних знаннях та вмінні працювати, а й у майстерності знаходити контакт з дитиною навіть за наявності в неї психологічних особливостей та страхів. Адже дитяча стоматологія докорінно відрізняється від дорослої, тому що до дітей потрібен особливий підхід.

Косметолог, спеціаліст по контурній пластиці губ

Має базову медичну освіту. Успішно пройшла курсиімайстер клас «Contourlipsplastics (Augmentation)», а також спеціальні курси «Контурна пластикаі Біоревіталізація», «Варіантикорекціїз урахуванням вікових та анатомічних особливостей».

Хірург-стоматолог, імплантолог

Більше п’ятнадцяти років працював в провідних стоматологічних центрах та клініках міста. З 2010 року являється дійсним членом Асоціації Імплантологів України, а з 2013 року дійсним членом Асоціаціїприватних практикуючих лікарів-стоматологів України.