(0472)  515 - 111

(0932)  515 - 111

(0962)  515 - 111

                                                   

Стоматология "Джулия"

Запись на бесплатную консультацию
Подробнее на сайте: https://originhealth.ruhttp://saurfang.ru http://free-minigames.comhttp://nunax.ru http://getkredit.ru http://live-cms.ruGo to top of pagehttp://make-credit.ru
https://avtoremonto.ruhttps://cleanmedicine.ruhttps://wellbuilding.ruGo to top of pagehttp://buy-vehicle.ruhttps://rukamisdelai.ruhttp://carautoremont.ru
https://healthenter.ruhttp://wow-helper.ru
Укажите желаемые дату и время приема
1000 осталось символов

Здорові зуби – здоровий організм

 Здорові зуби – здоровий організм

 

     У стоматологічному центрі «Джулія» дорослі стають компаньйонами, а діти – друзями медичного персоналу

Зуби – це наш «компаньйон», «партнер» на все життя і від того, наскільки вони будуть доглянутими й здоровими, залежить наш успіх. Здорові зуби - це здорове тіло. Наш найбільший страх – потрапити до рук непрофесійного стоматолога. Спеціалісти стоматології «Джулія» довели свій професіоналізм роками практики.

     Лікування та протезування проводиться в декількох цінових категоріях, тому послугами можуть скористатися люди з різними ступенем достатку.

У «Джулії» регулярно проводяться різноманітні акції. Так, нині пацієнт може отримати 20% знижку і самостійно обрати, на який вид робіт її використати.

     Особлива увага в центрі приділяється дитячій стоматології. Для малюка, мабуть, не існує страшнішого слова, ніж стоматолог. Однак, відвідуючи кабінет зубного лікаря вперше, дитина не відчуває страху в тому об’ємів, як при наступних відвідуваннях. Але подібне трапляється не завжди. І велике значення в цьому має перший досвід. Чи стане дитина боятися дитячого стоматолога в подальшому, залежить від якості послуг стоматологічної клініки, які дитина відчула на собі вперше. З дітками, які мають страхи, працюють лікар, якому асистує психолог. Їм під силу переконати дитину, що лікувати зубки - це не страшно, а навіть цікаво й корисно. Розслабити і зробити перебування в центрі комфортнішим допомагають кольорова гама кабінету, іграшки, які переключають увагу і відволікають. Дітки самостійно можуть навіть спробувати себе у ролі стоматолога за допомогою іграшкового стоматологічного набору «Містер зубастик». Книжечки, у які ставлять оцінки за поведінку, стають стимулом для того, аби дитина з усмішкою сіла в крісло. Пролікувати зуби саме в дитячого стоматолога приходять навіть 16-річні підлітки.

     Уся Європа і Америка йде вперед за профілактикою і є надія, що гігієна посяде перше місце і в нас ніколи не буде карієсу. Мета команди стоматології «Джулія» - не тільки лікувати зуби, а й зробити так, щоб у пацієнтів зуби взагалі були здорові. На безкоштовні уроки з гігієни - і колективні в тому числі, приходять навіть дорослі. Незабаром на маленьких відвідувачів чекає сюрприз – нове стоматологічне крісло-дракон і нова акція .

     Кожного пацієнта за потреби зможе проконсультувати фахівець – дієтолог або гастроентеролог, аби батьки звернули увагу, яка проблема в дитини. Адже порожнина рота показує захворювання, про які більшість і не здогадується. Ротова порожнина - своєрідний тестер на проблеми в організмі. Фахівці допоможуть підібрати індивідуальні пасти, зубні щітки, інші інструменти для гігієни порожнини рота, аби був результат, аби він закріпився. Цей процес у «Джулії» контролюють і коригують. Адже медперсонал відповідає за результат своєї роботи.

Андрій Іноземцев, лікар І категорії:

- Персонал стоматології «Джулія» намагається слідкувати за всіма новинками в області стоматології. Як приклад – використання напівжорстких протезів, які мають ряд переваг над своїми попередниками, а це гіпоалергенність, естетика, міцність, швидке звикання, не вимагають обточування зубів та ін. Ми консультуємо пацієнтів безкоштовно за допомогою спеціальної камери. В цей час на екрані монітора він сам бачить усі проблеми своєї порожнині рота і обсяг передбачуваної роботи лікаря. Стерильні інструменти подаються герметично запакованими в одноразовій упаковці, яку відкривають на очах у пацієнта.

Мирослава Решітник, дитячий лікар-стоматолог, гігієніст

- Наше завдання - подолати бар’єр між стоматологом і дитинкою. Малюків ніколи не обманюємо, дитина все ж запам’ятовує. Якщо я знаю, що буде боляче, я попереджаю, а тому мені довіряють. Поборовши фобію в дитячому віці і сформулювавши гарне стоматологічне виховання, аби дитина була обізнана, навіщо чистити зуби і починати робити це з першого молочного зубчика, здоровими будуть не тільки молочні зуби, але й постійні.

 

Як до нас потрапити: м. Черкаси, вул. Маршала Красовського, 8

(приміщення фітнес-клубу «Атлантис», автобус №8, зупинка «Пилипенка»)

 

Із нами можна зв’язатись:

 (0472) 515-111; (096) 2-515-111; (096) 2-515-111

 

«Джулія» працює:

понеділок – субота: 9:00 - 20:00, неділя - 9:00 - 15:00.

 

Ми є на сайті: julia.ck.ua.

Пишіть нам: Этот адрес электронной почты защищен от спам-ботов. У вас должен быть включен JavaScript для просмотра. .