Багато хто звертається за стоматологічними послугами вже при відчутті нестерпного болю. Адже багато людей з давніх часів звикли до того, що стоматологія - це боляче, у більшості наших співвітчизників лікування зубів асоціюється з жахливим звуком бормашини. На щастя сучасна стоматологія готова розвіяти ваші міфи, сучасні технології це швидке і безболісне лікування зубів.


Карієс - захворювання твердих тканин зуба, в результаті якого на поверхні зуба виникають дефекти у вигляді порожнини. Карієс супроводжується розм'якшенням емалі та дентину.


Стоматологічний центр «Джулія» пропонує своїм пацієнтам професійні послуги лікування карієсу з використанням сучасних методик та новітнього обладнання. Наші фахівці швидко і безболісно виконують всі процедури лікування за доступними цінами, тому відкладати візит до стоматолога, щонайменше невиправдано. Необхідно пам'ятати, що ігнорування елементарних правил догляду за порожниною рота, а також несвоєчасне лікування спричиняє захворювання не тільки зубів, але ще і ясен, і зубних нервів


Пульпіт - запалення нерва який знаходиться в зубі. Причиною виникнення пульпіту є запалення м'яких тканин зуба.


Симптоми пульпіту: основним симптомом пульпіту є пульсуючий зубний біль, який особливо посилюється ночами. При локалізації болю має місце гострий вогнищевий пульпіт. При дифузному пульпіті біль може охоплювати не тільки каріозний зуб, але і щелепу і ту область голови, де знаходиться уражений зуб. Унаслідок поширення болю хворим нерідко буває складно вказати на її головне джерело, але виявити його можна і самостійно, якщо конкретний зуб реагує на холодне, гаряче і інші подразники. Характерно те, що при усуненні подразників біль при пульпіті не вщухає. Ніякі анальгетики і народні засоби не допоможуть, так як лікування пульпіту проводиться тільки в стоматологічній клініці. Симптоми пульпіту схожі з іншими запальними процесами (зокрема, з невралгією трійчастого нерва), тому правильний діагноз може поставити тільки лікар.

Лікування пульпіту: лікування пульпіту, виконане на ранніх стадіях, дозволяє зберегти нерв, необхідний для нормальної життєдіяльності та харчування зуба, тому негайне звернення до лікаря обов'язкове.

 

Періодонтит - запальне захворювання кісткової тканини, що супроводжується ураженням пульпи і інфікуванням кореневих каналів.


Періодонтит може розвинутися в будь-якому віці: у дітей, наприклад, виявляється запалення кореневої оболонки як постійних, так і тимчасових зубах. Неправильне лікування пульпіту може спровокувати медикаментозний пульпіт, що розвивається через попадання в канал зуба сильнодіючих засобів (наприклад миш'яку). Медикаментозне запалення виникає і як наслідок алергічних реакцій на різні препарати. Травматичний періодонтит може з'явитися як після одноразового механічного впливу  (надкусування горіху або іншої твердої їжі), так і через постійні впливи травмуючих чинників – неправильно встановлених пломб або коронок, звички перекушувати нитку зубами або гризти олівець.

Лікування періодонтиту: у більшості випадків лікування періодонтиту обмежується терапевтичними методами, що дозволяють зберегти зуб. Лікування періодонтиту включає в себе видалення з кореневого каналу запаленої пульпи, очищення каналів і їх пломбування, а також антисептичне лікування навколокореневих тканин для зняття запалення. При гострому періодонтиті порожнину зуба залишають відкритою для природного відтоку рідини із запалених тканин і після стихання процесу приступають до основних лікувальних заходів. У зуб на кілька днів закладаються протизапальні і протимікробні ліки, і якщо під час повторних відвідувань стоматолога спостерігається явне поліпшення, то на зуб ставиться постійна пломба. Лікування періодонтиту може виявитися і досить тривалим, коли доведеться відвідувати стоматолога кілька разів для закладання в зуб ліків. Після пломбування каналів можливі больові відчуття, але якщо вони не посилюються і поступово затихають, то приводу для занепокоєння немає. У тому випадку, якщо періодонтит розвивається в навколокореневих тканинах зуба під коронкою, то виконується резекція верхівки кореня, в процесі якої видаляється верхня частина кореня зуба і усувається саме вогнище запалення.